Witam!!
Kupilem 4 dni temu monitor jak w temacie i jestem bardzo niezadowolony... mianowicie juz w kilka godzin po zakupie tego monitorka z jego wnetrza zaczal sie wydobywac pisk tak powiedzmy na okolo 30 sekund.. ten pisk zmienia swoja barwe czy tez modulacje.. Od razu mnie to wkurzylo bo przeciez to jest pisk jak starego telewizora NEPTUN itp. No ale najlepsze dopiero za chwile; mianowicie mam problem z ustawieniem geometrii za pomoca OSD.. uzywam rozdzielczosci 1024 x 768 i zarowno na 85hz i 100hz za chiny ludowe nie idzie ustawic idealnej krawedzi lewej i prawej, nie wspominajac o krawedzi gornej i dolnej ktorej to nie da sie regulowac wogole
a jest wygieta w luk do srodka...
Normalnie rece opadają bo w tym kraju nie da sie kupic sprawnej rzeczy.. telefon jak kupowalem w POPie to dopiero za 3 razem otrzymalem sprawny egzemplarz!!!
Poradzcie mi teraz co robic? reklamowac ten monitorek i zostac przy nim jak naprawia czy moze wymienic jak sie bedzie dalo na samsunga 795 DF... W sumie wolalbym zostac przy LG bo ta opcja Bright View mi sie bardzo podoba...
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!!
Kupilem 4 dni temu monitor jak w temacie i jestem bardzo niezadowolony... mianowicie juz w kilka godzin po zakupie tego monitorka z jego wnetrza zaczal sie wydobywac pisk tak powiedzmy na okolo 30 sekund.. ten pisk zmienia swoja barwe czy tez modulacje.. Od razu mnie to wkurzylo bo przeciez to jest pisk jak starego telewizora NEPTUN itp. No ale najlepsze dopiero za chwile; mianowicie mam problem z ustawieniem geometrii za pomoca OSD.. uzywam rozdzielczosci 1024 x 768 i zarowno na 85hz i 100hz za chiny ludowe nie idzie ustawic idealnej krawedzi lewej i prawej, nie wspominajac o krawedzi gornej i dolnej ktorej to nie da sie regulowac wogole
a jest wygieta w luk do srodka...
Normalnie rece opadają bo w tym kraju nie da sie kupic sprawnej rzeczy.. telefon jak kupowalem w POPie to dopiero za 3 razem otrzymalem sprawny egzemplarz!!!
Poradzcie mi teraz co robic? reklamowac ten monitorek i zostac przy nim jak naprawia czy moze wymienic jak sie bedzie dalo na samsunga 795 DF... W sumie wolalbym zostac przy LG bo ta opcja Bright View mi sie bardzo podoba...
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!!