Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel insignia 2.0 CDTI 130 hp 2010r.

23 Dec 2014 17:57 5730 6
  • Level 2  
    Witam. Mam problem z moją Insignią. Odpalając auto po 20 minutowym postoju spod biedronki zapalił się komunikat "sprawdź układ ESP" po ponownym uruchomieniu auta komunikat zgasł, niestety to nie koniec. Po przejechaniu ok 10 km auto traci moc wyświetla się komunikat "awaria pojazdu - skontaktuj się z serwisem", znów ponowne uruchomienie silnika pomaga. Jadę dalej ale skręcajac na skrzyżowaniu ponownie wyświetla się komunikat o esp. Wymieniany był zbiorniczek płynu do spryskiwaczy, odkręcane było w tym celu koło (lewe, przód) czy wtedy mógł zostać uszkodzony czujnik od ESP? I skąd ten komunikat o awarii pojazdu??
    Pomocy
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 36  
    Dlaczego został wymieniony zbiornik spryskiwacza?
  • Level 2  
    Insignia miala zderzenie z dzikiem kilka miesiecy temu wymieniany byl zbiorniczek, zderzak i lampa.
  • Level 36  
    Czas odpytać sterowniki czemu się buntują .
  • Level 2  
    Jak bedzie tylko mozliwosc pojade sprawdzic na komputer co takiego sie dzieje i napisze co mi powiedzial.
  • Level 42  
    Lepiej.... po prostu zostaw do naprawy tak wcześniej było sugerowane....nic tu po wpisywaniu co pokazał komputer....