Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Z3X Box - Aktualizacje oraz wszystko związane z boxem.

30 Gru 2014 16:18 35544 168
  • PCBway
  • Poziom 27  
    Czy ktoś robił już simlock z S5 G900F ?
  • Poziom 27  
    Samsung Tool 18.5.

Added:

- support SM-B312E (flashing, Direct unlock/codereading/imei repair )
    - support SM-B312EH (flashing, Direct unlock/codereading/imei repair )

- support GT-S7275T (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar)
    - support SM-B360E (flashing, Unlock, Imei repair, Network repair, READ/WRITE cert) - first in the world

- support GT-I9300L (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar)
    - support GT-I9301I (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar)
    - support GT-I9515 (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar)
    - support GT-I9515L (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar)

- support SM-G530BT (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar) - first in the world
    - support SM-G530F (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto b-backup to tar) - first in the world
    - support SM-G530H (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar) - first in the world
    - support SM-G530M (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar) - first in the world
    - support SM-G530Y (flashing, Read/Write QNC, Wipe EFS, Write CERT, auto backup to tar) - first in the world

- support GT-I9208 (flashing, direct unlock/repair)
    - support GT-I9230 (flashing, direct unlock/repair)
    - support GT-I9235 (flashing, direct unlock/repair)

Fixed: G357m/G313MU repair network, G355m unlock, G130HN, G355HN unlock
  • PCBway
  • Poziom 27  
    A simlock z G130HN bo oczywiście opisu brak a na zfranku ludzie pisze, że są z tym problemu ręcznie rootować ?

EDIT: Proste jak nie napisze co wystarczy z supportu sciagnac plik root odinem wgrac plik zeby miect roota i unlock idzie od strzała bez problemu.
  • Poziom 11  
    Witam, Posiadam owego boxa i następujący problem. Działałem wcześniej na windowsie xp i było wszystko ok. Po zainstalowaniu win 7 32 bit z boxem zaczęły się problemy. Mianowicie przy włączaniu 2gSamsung tool kartę widzi, ale wyskakuje komunikat wearning box not detected. Przy próbie ściągniecia simlocka np z samsunga S3350, gdy trzeba po chwili podłączyć go port UART, jest on niewidoczny. Widzialne są tylko telefony podłączone przez kabel USB. Dodam, że przy instalowaniu sterowników nie wykrywa urządzenia jako Z3X box. Wykrywa jedynie czytnik kart i kartę. Spotkał się ktoś z takim problemem ?
  • Poziom 24  
    Czy ktoś wie o co chodzi z nową aktywacją.
  • Poziom 27  
    Coś sensownego daje ta aktualizacja 21 bo szczerze mówiąc siedzę na 20.50 i zastanawiam się czy warto wykupować tą aktualizacje skoro póki co na 20.50 i tak nie mogę zrobić żadnego simlocka z androidem 5.0 np. s4 lub s5 z popularnych modeli to generalnie chyba trafiają mi się ace 3 i 4 i S3 LTE.
  • Poziom 24  
    Nie powinieneś nawet się zastanawiać :) Kupić a zwróci się szybko. Z boxem bez aktualizacji jesteś zawsze krok do tyłu od konkurencji. Przykładem może być możliwość zrobienia simlocka z G360F (Galaxy Core) lub z Galaxy S6. Tych modeli nie obsługuje v20.5
  • Poziom 27  
    tyle że S6 trzeba zrootowac czyli knox0x1 i gwarancji nie ma :( kod z orange duzo nie kosztuje i jak klientowi wytlumacze roznice 90% zrobi kodem.
  • Poziom 13  
    siudziu napisał:
    tyle że S6 trzeba zrootowac czyli knox0x1 i gwarancji nie ma :( kod z orange duzo nie kosztuje i jak klientowi wytlumacze roznice 90% zrobi kodem.

Wcale nie nabijesz knoxa :)
  • Poziom 10  
    Jak to nie trzeba ? podstawienie certyfikatów ?
  • Poziom 19  
    Jak ruszyć loka z3xem z g900f,mam aktywacje i jak aktywuje DM+Modem+ADB to żaden komp mi telefonu nie wykrywa,tylko ładowanie.
  • Poziom 32  
    W przypadku softu opartego o Androida 5.0 w recovery powinna byc opcja "enable cp logging". Trzeba ja "kliknac" i po tym DM+Modem+Adb zadziala (do restartu z tego co pamietam). Jesli tej opcji nie ma (pierwsze wersje 5.0 tak mialy), bo zakutalizowac telefon do nowszej wersji po wifi, przez odina badz cofnac sie na 4.4.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Tak się dołączę do tematu z pytaniem jak box do LG z zablokowanym licznikiem będzie OK i ewentualnie funkcja FLASH, zastanawiam się nad dokupieniem LG do z3x. Doradźcie coś dobrego może lepiej vygis lub octopus
  • Poziom 11  
    Witam mam z3x box i chcę nim wgrać soft do samsunga s5610(utopia).
    Wybieram soft klikam flash i wtedy każe mi podłączyć telefon w flash mode (1+2 button) i tak też robię. wciskam przyciski 1 i 2 po czym podłączam do telefon kabel micro microusb który mam z drugiej strony podłączony do boxa i nic !!! na telefonie po chwili pokazuje się symbol ładowania a w samsung tool pro pokazuje po jakimś czasie time out. Jestem nowym użytkownikiem tego boxa także proszę o wyrozumiałość
  • Poziom 11  
    Na kablu USB i przy podłączaniu bezpośrednio do komputera też próbowałem i to samo.
  • Poziom 19  
    Próbuje zdjąć sim locka z samsunga i 8190n orange pl z3xem.
    Model: GT-I8190N
    Android version: 4.1.2
    Product code: GT-I8190RWNIDE
    Phone version: I8190NXXAMB1
    PDA version: I8190NXXAMB1
    CSC version: I8190NIDEAMI1
    IMEI: 355074059271110
    Phone S/N: RF1D364KSLE
    Checking Super user right... true
    Reading data from phone... OK
    Bypass MSL... OK
    Unlocking... OK
    Unlock done
    Codes set to 00000000
    Rebooting phone... OK
    Done with Samsung Tool v.19.1

Robi sie reboot i po włożeniu obcej sim prosi o kod ,wpisuje osiem zer i komunikat niepowodzenie odblokowania sieci.Inne szły ok ,co może być nie tak.
  • Poziom 24  
    Wgraj firmware niebrandowany. Zrób resety. Ponownie odblokuj telefon i wprowadź osiem zer.
  • Poziom 24  
    Witam. Czy komuś udało się poprawnie uruchomić najnowszą instalkę od Z3X China Editor 5.4.2 na komputerze z XP Home Edition 32bit? Próbuję różnych wersji i co instalka to inny błąd. Na najnowszej nie uruchamia się, tzn program uruchamia się tylko na 1sek. Na innych wyskakuje błąd biblioteki.

• Poziom 19  
    Simlock samung g351f orange czy da rade z3xem ruszyć??
  • Poziom 32  
    Jesli masz na mysli G531 (od 351 nie slyszalem) to poki co nie. Nie probuj robic jako G530 bo to juz inny procek.
  • Poziom 19  
    Locka z samsunga b550h ruszy z3x?
  • Poziom 11  
    Witam posiadam z3x box z aktywacją na samsung pro i na lg problem, zawsze uzywalem z3x do samsungów a teraz chciałbym go również wykorzystać do LG aby robić nim smartofny takie jak l65 l70 itp. ale również starsze takie jak np. LG shine(KE970) itp. możecie mi podpowiedzieć co mam zainstalować z shell'a aby wszystko "grało"
  • Poziom 27  
    sewer29 napisał:
    Simlock samung g351f orange czy da rade z3xem ruszyć??

G531F zrobisz z aktywacją PRO ale najpierw roota musisz robić ręcznie na dzień dzisiejszy.
  • Poziom 19  
    Z samsunga I545 zrobie sim-locka?z3-xem pro, bo nie ma go na liście tel.
  • Poziom 19  
    Czy z samsunga A300f orange da sie pozbyć simlocka wersją pro?