Witam
Mam taki problem. Kupiłem drukarkę EPSON L110 sprzedawca polecił mi ją do samodzielnego drukowania zdjęć i faktycznie jakość jest jak najbardziej ok. Ale jest jeden mankament. Drukuje obrazki z podbarwieniem czerwonym. Eksperymentuję i eksperymentuję i cały czas za dużo tego czerwonego i zdjęcia czasem wyglądają jak komunistyczne. Jestem laikiem w tych sprawach. Myślę sobie, że to jakieś ustawienia drukarki(obrazki sprawdzałem na różnych monitorach i wszędzie np. szary jest szary a na wydruku jest podbarwiony czerwonym). Może jest jakieś ustawienie o jakim powinienem wiedzieć?
Mam taki problem. Kupiłem drukarkę EPSON L110 sprzedawca polecił mi ją do samodzielnego drukowania zdjęć i faktycznie jakość jest jak najbardziej ok. Ale jest jeden mankament. Drukuje obrazki z podbarwieniem czerwonym. Eksperymentuję i eksperymentuję i cały czas za dużo tego czerwonego i zdjęcia czasem wyglądają jak komunistyczne. Jestem laikiem w tych sprawach. Myślę sobie, że to jakieś ustawienia drukarki(obrazki sprawdzałem na różnych monitorach i wszędzie np. szary jest szary a na wydruku jest podbarwiony czerwonym). Może jest jakieś ustawienie o jakim powinienem wiedzieć?