Witam
Zajalem sie wczoraj sciaganiem simlocka ale w polowie sciagania telefon stracil lacznosc z komputerem i pojawil sie czarny kwadracik probowalem naprawic x35 flaszherem ale nic nie pomoglo nie bylo komunikacji a jak byla to sie nie ruszal sie pasek postepu zgrywania, wiec sprobowalem freia v10 i dalo sie wgrywac flashe niestety wgralem zamiast na firmwire to na eeprom i telefon po tym manewrze nie wlancza sie od tamtej pory, pomocy!!! Co mam zrobic? Szukalem na stronach eepromu ale nigdzie nie znalazlem ma ktos moze do podrzucenia ? Soft przed wgrywaniem mialem v18 nie znam numeru IMEI nie pisze na obudowie a telefon milczy wiec niesprawdze.
Prosze o wrzucenie na inny serwer jesli plik bylby wiekszy niz 60 kb bo nie bede mogl zgrac z elektrody za mal ptk.
Zajalem sie wczoraj sciaganiem simlocka ale w polowie sciagania telefon stracil lacznosc z komputerem i pojawil sie czarny kwadracik probowalem naprawic x35 flaszherem ale nic nie pomoglo nie bylo komunikacji a jak byla to sie nie ruszal sie pasek postepu zgrywania, wiec sprobowalem freia v10 i dalo sie wgrywac flashe niestety wgralem zamiast na firmwire to na eeprom i telefon po tym manewrze nie wlancza sie od tamtej pory, pomocy!!! Co mam zrobic? Szukalem na stronach eepromu ale nigdzie nie znalazlem ma ktos moze do podrzucenia ? Soft przed wgrywaniem mialem v18 nie znam numeru IMEI nie pisze na obudowie a telefon milczy wiec niesprawdze.
Prosze o wrzucenie na inny serwer jesli plik bylby wiekszy niz 60 kb bo nie bede mogl zgrac z elektrody za mal ptk.