Witam serdecznie mam w ciężarówce radio Visteon AUS-211 z możliwością podpięcia wyjścia AUX czy jest ktoś w stanie podać mi w które Piny trzeba się wpiąć żeby uzyskać wyjście AUX ?? Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam