Witam,
na stole Pioneer VSX-922-K.
Opis usterki : Następnego dnia już się nie włączył.
Reset klawiszowy nie pomaga (Power + ADV. SURROUND)
Napięcie Standby - 5V
Napięcie na przycisku POWER również wynosi 5V, spada po wciśnięciu do 0.
Końcówki mocy nie są zwarte ani też nie wychodzi z gniazd stałe napięcie.
Bezpieczniki całe, transformator wykazuje oporność więc bezpiecznik termiczny w nim również jest cały, po podaniu 5V na RYAC słychać pyknięcie przekaźnika lecz na tym się niestety kończy...
Proszę o pomoc !
Pozdrawiam
na stole Pioneer VSX-922-K.
Opis usterki : Następnego dnia już się nie włączył.
Reset klawiszowy nie pomaga (Power + ADV. SURROUND)
Napięcie Standby - 5V
Napięcie na przycisku POWER również wynosi 5V, spada po wciśnięciu do 0.
Końcówki mocy nie są zwarte ani też nie wychodzi z gniazd stałe napięcie.
Bezpieczniki całe, transformator wykazuje oporność więc bezpiecznik termiczny w nim również jest cały, po podaniu 5V na RYAC słychać pyknięcie przekaźnika lecz na tym się niestety kończy...
Proszę o pomoc !
Pozdrawiam