Witam, mam problem z tą wiertarką i proszę o pomoc w tej sprawie. Po włączeniu silnik pracuje normalnie i z normalną głośnością ( jak zawsze ), wyłącznik obrotów ( ten od góry ) też działa. Brak jest udaru na wiertle. Słychać że ten udar chyba jest wytwarzany bo czuć lekkie drgania tylko na wiertle brak jest tych uderzeń. Dodam że włącznik udaru ( ten od strony wyłącznika prądu ) ma trochę inne położenie w pozycjach krańcowych. Po przełączeniu w prawo ( samo wiercenie ) przełącznik ten ustawia się w skrajnym położeniu i daje samo wiercenie. Po przełączeniu w lewo ( wiercenie + udar ), przełącznik ten ustawia się tylko na 45° w lewo od pozycji środkowej i czuć jego zdecydowany opór. Tak jakby ten udar nie był do końca załączony. Proszę o jakieś wskazy od czego zacząć. Pozdrawiam``