logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz do tuby 600W RMS 200W - jaki model wybrać?

12 Maj 2005 14:27 1476 2
REKLAMA
  • #1 1485735
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 1485876
    chaka
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3221
    Pomógł: 134
    Ocena: 100
    Jesli chodzi o taka tube jak na zdjeciu to to badziew a nie tuba jesli ma tylko 200W i najlepiej ja sprzedaj albo wymien glosnik na cos mocniejszego. Jesli chodzi ci o subwoofer samochodzowy w ksztalcie walca to kup jakiegos wzmaka pseudo 200W (bo tuba tez ma pewnie pseudo 200W wiec powinno pasowac:) ) Zwroc uwage czy sygnal do wzmacniacza jest juz odfiltrowany (sam bas) czy nie bo jesli nie to musisz kupic wzmacniacz z odpowiednim filtrem.
    Załączniki:
    • Wzmacniacz do tuby 600W RMS 200W - jaki model wybrać? claus003.jpg (20.47 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #3 1485944
    ALTON
    Poziom 38  
    Posty: 4153
    Pomógł: 304
    Ocena: 145
    cyntek twoja TUBA to że tak powiem dresiarska nazwa subwoofera w obudowie walcowatej która niema nic wspulnego z obudową tubową jak na zdjęciu wyżej.Podaj co to za firma,jaki model głośnika to rozwiejemy twoje wątpliwości co do 600WATT.Jeżeli chodzi o wzmacniacze to lepiej kupić osobny.Polecam ci wzmacniacze RTO XS potężne maszyny mam zdjęcia środka - monobloki po 200W 4R w stopniu końcowym siedzi 8 tranzystorów !.Cena koło 800zł.
REKLAMA