Jesli chodzi o taka tube jak na zdjeciu to to badziew a nie tuba jesli ma tylko 200W i najlepiej ja sprzedaj albo wymien glosnik na cos mocniejszego. Jesli chodzi ci o subwoofer samochodzowy w ksztalcie walca to kup jakiegos wzmaka pseudo 200W (bo tuba tez ma pewnie pseudo 200W wiec powinno pasowac:) ) Zwroc uwage czy sygnal do wzmacniacza jest juz odfiltrowany (sam bas) czy nie bo jesli nie to musisz kupic wzmacniacz z odpowiednim filtrem.
Załączniki:
claus003.jpg(20.47 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
cyntek twoja TUBA to że tak powiem dresiarska nazwa subwoofera w obudowie walcowatej która niema nic wspulnego z obudową tubową jak na zdjęciu wyżej.Podaj co to za firma,jaki model głośnika to rozwiejemy twoje wątpliwości co do 600WATT.Jeżeli chodzi o wzmacniacze to lepiej kupić osobny.Polecam ci wzmacniacze RTO XS potężne maszyny mam zdjęcia środka - monobloki po 200W 4R w stopniu końcowym siedzi 8 tranzystorów !.Cena koło 800zł.