witam, gdzie szukać przyczyny: pralka nie moze przeskoczyć w trakcie cyklu prania na płukanie i wirowanie. Nie można też wykonać tych funkcji ,gdy nastawiam tylko na wirowania lub płukanie.pozdr
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam