logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 407 2.0 hdi 136km - Brak mocy dymi jak lokomotywa

jasio1234567 30 Sty 2015 21:54 15012 12
  • #1 14385092
    jasio1234567
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Pomógł: 7
    Ocena: 68
    Witam wszystkich. Otóż przyjechał do mnie ten Peugeot. Objawy jak w temacie wali sadzą, oraz brak mocy. Auto było już u różnych mechaników,serwisie, gdzie wymieniono egr(zaślepiano), wymieniono przepływomierz,usunieto filtr cząstek stałych, regenerowana była turbina. Na komputerze wykryto zbyt niskie ciśnienie doładowania. Dlatego mam pytanie co należy jeszcze sprawdzić? Moje podejrzenie pada na łańcuch łączący wałki rozrządu gdyż na wyższych obrotach tak jakby coś stukały zawory. Mam prośbę czy ktoś może posiada schemat tego łańcucha łączącego wałki? Za wszelkie rady jestem wdzięczny.
  • #2 14385221
    MobilTruck
    Poziom 31  
    Posty: 1703
    Pomógł: 139
    Ocena: 963
    Proszę bardzo. :wink:
    Załączniki:
    • 407.pdf (154.04 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #3 14385287
    bodzio012
    Poziom 33  
    Posty: 1888
    Pomógł: 161
    Ocena: 779
    Masz jakieś błędy?
  • #4 14385955
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #5 14386130
    roman2361
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 9
    Ocena: 71
    Kiedyś ściągnąłem ibizę tdi 2002 z Francji
    Jeździł jak mół i kopcił na siwo-biało
    Po wszsytkich zabiegach podobnych do Twoich (typu turbo egr)
    Mechanior rozkręcił silnik i okazało się że jeden korbowót był lekko ugięty
    Niesamowite ale prawdziwe.
    Co mówi u Ciebie diagnostyka
  • #6 14386205
    Sniezynka
    Poziom 33  
    Posty: 1508
    Pomógł: 199
    Ocena: 840
    Witam,
    Sprawdziłeś dokładnie dolot powietrza, parametry wtrysku, pompa nie ruszana?
    Wtryski nie leją? i jakiej są firmy może to Simens. Test przelewowy robiłeś ?
    Czy ten problem się pogłębia .
    Stuki mogą świadczyć o uderzaniu tłoka o zawór np, jeżeli zawór jest zgięty, źle ustawiony rozrząd.
  • #7 14386308
    _Hani_
    Poziom 12  
    Posty: 46
    Pomógł: 3
    Ocena: 19
    Przerabiałem podobny problem ale w 2.2 HDI. Jeżeli ten silnik ma klapy zawirowań w kolektorze ssącym sprawdź czy przypadkiem ich nie zamyka na stałe. U mnie przyczyną całego zamieszania był uszkodzony zawór sterujący tymi klapami.
  • #8 14387105
    jasio1234567
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Pomógł: 7
    Ocena: 68
    Dziekuje za odpowiedzi. Sprawdzę w poniedziałek. Klapy z tego co mi wiadomo usuniete. geometria turbiny chodzi. Jak sciągne węzyk z gruchy mocy nadal brak lecz nie dymi. Na wyższych obrotach silnik troche stuka wiec podejrzewam ten łańcuch na wałkach. Nie wiem czy ma to cos wspólnego ale jest to automat Tak są to wtryski siemensa, przelewów nie sprawdzałem. Auto dobrze pali i równo chodzi, problemem są wypadające przelewy ale to spinki raczej słabo trzymają
  • #9 14388717
    bodzio012
    Poziom 33  
    Posty: 1888
    Pomógł: 161
    Ocena: 779
    Podejrzyj w parametrach jak chodzi czujnik kopiowania turbo.
  • #10 14392246
    hwdpop
    Poziom 12  
    Posty: 128
    Pomógł: 1
    Ocena: 27
    Witaj. Miałem ten sam problem. Auto w ogóle nie miało buta, przy 100km koniec nie leci więcej, Turbina była wyłączona.Na kompie sprawdziłem błędy silnika i o " 18034 Napęd magistrali " i "17978 zablokowana jednostka sterująca silnika" Wymieniłem wszystkie przewody podciśnienia turbiny i nagle wszystko zaczęło działać turbina się załącza normalnie, buta tez juz ma , błędy wykasowane i wszystko działa.
    Pozdrawiam
  • #11 14396197
    jasio1234567
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Pomógł: 7
    Ocena: 68
    Tak więc. Ściągnąłem pokrywę zaworowa w celu sprawdzenia łańcucha łączącego walki. Znalazłem 2 połamane dzwigienki zaworowe 3 leżała obok od strony wydechowej, jutro ściągam głowicę gdyż autem tak jeździli po warsztatach od wakacji. Mam pytanie to jakaś wada tych silników, bo jakbyl rozrząd przedstawiony to powinien komputer zgłaszać błąd synchronizacji, chyba że się mylę
  • #12 14397089
    hwdpop
    Poziom 12  
    Posty: 128
    Pomógł: 1
    Ocena: 27
    Niewłaściwy luz zaworowy mógł na to wpłynać. ale obawiam sie że bedizesz musiał zdejmować głowice do wymiany dzwigienek.
  • #13 15157473
    jasio1234567
    Poziom 14  
    Posty: 185
    Pomógł: 7
    Ocena: 68
    Po wymianie głowicy na kompletną klient stwierdził że auto jak kupił tak nie jeździło. Zamykam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z Peugeot 407 2.0 HDI, który ma brak mocy i dymi. Wcześniej wymieniono EGR, przepływomierz, usunięto filtr cząstek stałych oraz regenerowano turbinę. Diagnostyka wykazała zbyt niskie ciśnienie doładowania. Użytkownik podejrzewa łańcuch rozrządu, ponieważ na wyższych obrotach słychać stuki. W odpowiedziach zasugerowano sprawdzenie dolotu powietrza, parametrów wtrysku, a także klap zawirowań w kolektorze ssącym. Po dalszych badaniach użytkownik odkrył połamane dźwigienki zaworowe, co może wskazywać na problemy z luzem zaworowym. Wymiana głowicy przyniosła poprawę działania silnika.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA