Witam wszystkich. Otóż przyjechał do mnie ten Peugeot. Objawy jak w temacie wali sadzą, oraz brak mocy. Auto było już u różnych mechaników,serwisie, gdzie wymieniono egr(zaślepiano), wymieniono przepływomierz,usunieto filtr cząstek stałych, regenerowana była turbina. Na komputerze wykryto zbyt niskie ciśnienie doładowania. Dlatego mam pytanie co należy jeszcze sprawdzić? Moje podejrzenie pada na łańcuch łączący wałki rozrządu gdyż na wyższych obrotach tak jakby coś stukały zawory. Mam prośbę czy ktoś może posiada schemat tego łańcucha łączącego wałki? Za wszelkie rady jestem wdzięczny.