Witam!
Zastanawia mnie co może być przyczyną wolnych transferów przez FTP lub SFTP? Na obu protokołach mam max 5.5/7 MB. Połączenie w sieci lokalnej miedzy stacjonarnym a BananaPI. Oba komputery mają Gigabitowe porty - z tym że podpięte są pod mikrotika który takowych nie posiada. Czy to może być przyczyną? Co ciekawe transfery z szyfrowaniem lub bez są takie same.
Zastanawia mnie co może być przyczyną wolnych transferów przez FTP lub SFTP? Na obu protokołach mam max 5.5/7 MB. Połączenie w sieci lokalnej miedzy stacjonarnym a BananaPI. Oba komputery mają Gigabitowe porty - z tym że podpięte są pod mikrotika który takowych nie posiada. Czy to może być przyczyną? Co ciekawe transfery z szyfrowaniem lub bez są takie same.