Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

UNITRA WS 432 lewy kanał ciszej gra

15 Maj 2005 20:05 2639 8
  • Poziom 14  
    witam prosił bym o opinie na temat tego wzmacniacza. Mam okazje kupic go za 70 zl z działąjącymi 4 koncówkami lub za 50 zl z 3 działającymi wyjściami. Miałem jeden to przy glosniejszym sluchaniu przyciemniałiało sie podświetlenie. Czy to jakos mu szkodzi ?? jakie są jego parametry ? mam dwie kolumny Sony 60 W czy będą dobre ?? z góry dziękuję za pomc
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    wzmak niczego sobie bardzo dobry tylko male sporstowanie on nie ma 4 koncowek tylko 2 i tylko jest zrobiony przelacznik zestawow. jezeli masz te kolumny to musza one miec 8Ω przy takiej rezystancji na wyjsciu wzmak ma ok 35wat co nie jet tak wcale malo jakby moglo sie wydawac a to ze zaroki przygasaja to nic strasznego jak wzmak gra na 1/2 power przy niskiej rezystancji
  • Poziom 14  
    przez kilka dni używałem 1 kolumny 3ohm czy baardzo mu to zaszkodziło ?? czy w ostatecznosci mogą byc kolumny 6 omowe ??
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    jak cicho sluchales to mu nie powinno zaszkodzic a tych 6 to mozesz uzywac ale bez jakiejs przesady z glosnoscia
  • Poziom 14  
    dzięki za pomoc. a i jescze jedno : w jaki sposób ten wzmacniacz mniał by sie uszkodzić ?? spalenie końcówek mocy czy całego wzmaka a moze cos innego ??
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    zazwyczaj konczy sie na spaleniu tranzystorow mocy i ich wymianie koszt 4szt ok 12zl. (BD911, BD912)
  • Poziom 14  
    sory ze tak głupio pytam ale jestem laikiem w tych sprawach. Jezeli wszystko działa to znaczy ze sie nic nie spaliło ?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    czyli jest ok jak wszystko działa to sie nic nie spaliło
  • Poziom 14  
    dziękuje ja pomoc