Witajcie! Posiadam kierownice Tracer Speed Driver Pro i wpadłem na pomysł wykorzystania jej do budowy lepszej kierownicy a mianowicie:
- dołożyć sprzęgło i podłączyć pod aktualny kanał zamiast któregoś z przycisku
- Stacyjka
- ręczny
- skrzynia biegów
Da się przerobić aktualne kanały aby zamiast guzika dołożyć potencjometr i wykorzystać jako sprzęgło które można wykalibrować tak jak gaz i hamulec?
Jeszcze jedno pytanie: Można "dodać kanał" do istniejących? Np, jeśli chce zrobić skrzynie biegów to trzeba mi 7 przycisków i w tej kierownicy zabraknie z tych fabrycznych. Można dołożyć do tej elektroniki coś jeszcze?
Pozdrawiam!
- dołożyć sprzęgło i podłączyć pod aktualny kanał zamiast któregoś z przycisku
- Stacyjka
- ręczny
- skrzynia biegów
Da się przerobić aktualne kanały aby zamiast guzika dołożyć potencjometr i wykorzystać jako sprzęgło które można wykalibrować tak jak gaz i hamulec?
Jeszcze jedno pytanie: Można "dodać kanał" do istniejących? Np, jeśli chce zrobić skrzynie biegów to trzeba mi 7 przycisków i w tej kierownicy zabraknie z tych fabrycznych. Można dołożyć do tej elektroniki coś jeszcze?
Pozdrawiam!