Witam, mam problem z dyskiem hitachi, jakiś czas temu Szwagier przyniósł mi go po tym jak się windows wysypał podczas skanu zauważyłem błędy z zapisem wiec postanowiłem wyzerować dysk ale jemu chyba nie spieszno do naprawy.
Próba zeskanowania dysku, zerowania i naprawy logicznych sektorów za pomocą MHDD:
Jak widać na 2 ss program stoi tak 2h i nic
Następnie próbowałem wykonać dokładną diagnostykę HDTune z MINIPC jednak on też się poddał, próbowałem z poziomu CMD sformatować to samo
Czy ktoś ma pomysł jak go ugryźć?
status dysku HD TUNE
Czy jest wgl sens jeszcze się z nim bawić?
Próba zeskanowania dysku, zerowania i naprawy logicznych sektorów za pomocą MHDD:
Jak widać na 2 ss program stoi tak 2h i nic
Następnie próbowałem wykonać dokładną diagnostykę HDTune z MINIPC jednak on też się poddał, próbowałem z poziomu CMD sformatować to samo
Czy ktoś ma pomysł jak go ugryźć?
status dysku HD TUNE
Czy jest wgl sens jeszcze się z nim bawić?