Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

407sw - swap skrzyni biegow

12 Lut 2015 21:06 1830 2
  • Poziom 2  
    wita, mam taki problem. w moim samochodziku rozsypała się skrzynia biegów tak ze do niczego się nie nadaje. na allegro jest taa skrzynia ale za niebotyczna cenę 1700 zl to skrzynia 20dm58 , sprzedawca tłumaczył w ten sposób "bo to jedyna skrzynia na allegro" ;] a wiec mam pytanie czy mógłbym zamienić ja na inna z aut o większej pojemności np z 2.2 benzyny 6 biegowa, i co trzeba było by jeszcze wymienić oprócz lewarka i łapy mocowania bo do silnika powinna pasować.? ja posiadam silnik 1.8 6fz
  • Poziom 10  
    Witam. Mam podobny problem. Jeśli mógłbyś odpowiedzieć jak rozwiązałeś problem ze swoją skrzynią to byłbym wdzięczny
  • Poziom 10  
    Szkoda, że nie udało się uzyskać odpowiedzi. W związku z tym musiałem to sprawdzić na własnej skórze. Po dwóch próbach się udało. Więc skrzynia 20DM59 (od peugeot 407 2.0 benz) nie pasuje (tzn na upartego pasuje, ale doszedłby do wymiany koszt półosi bo od 1.8 były za długie o 1 cm). Drugim podejściem była skrzynia od Citroena C5 1.8 o oznaczeniu 20DM70 (również trudno dostępna, ale udało się). Skrzynia ta pasuje bez żadnych przeróbek, wszystko ładnie pracuje. Może komuś przyda się ta informacja