>>14450011
Hey, a jak ustawić to ustrojstwo? Czy na zimnym po prostu linka ma być mocno naciągnięta? Na zimnym silniku 2.5 TD Ducato '97 kopci mi na biało, ale tylko pod obciążeniem. Chyba że to nie on jest winny temu problemowi? Wcześniej kopcił mi cały czas, czy zimny, czy ciepły, i to bez obciążenia, lecz przyspieszyłem mu wtrysk i jest lepiej - tylko zimny pod obciążeniem ma jeszcze problem. Dzięki