Witam . ja natomiast nie mam komunikacji między centrala a komputerem. Centrala z 2006 bez Voip, prawdopodobnie 4 analogowe porty linii miejskich i 8 portów wewnętrznych, program 3.02.21 z 2008- brak komunikacji. Program 4.00.22 - nieznana centrala. Zawsze wydawało mi się że nowsze wersje programu obejmą starszą centralę tym bardziej że to tylko 2 lata. W czym może być problem?? Odkąd Platan odciął hasła serwisowe starym serwisantom i skupił tylko na tych którzy im sprzedają centralę wypadłem troszkę z obiegu. Micra to już dla mnie nowość choć program podobny do starego Progres40