Witam
Otóz od jakiegoś czasu dostaje zduplikowane emaile. Posiadam Outlook 2013 i dostawałam ciągle jeden raz po naście razy. Znalazłam Plik Pop3uidl.dbx i go naprawiłam i meile przestały przychodzić przez outlok ale jak sprawdzałąm na stronie to ciągle przychodzą zdublowane. W Outlooku mam podpiete dwa adresy: wp i onet. Dublujące się meile są z onetu. Pisałam już do pomocy na onecie i odpisali, że u nich wszystko ok że to wina antywirusa. Posiadam AVG Internet Security, Ochrona poczty wyłączona w celu sprawdzenia czy to AVG powoduje te problemy.Ale nadal to samo. Posiadam Windows 8
Proszę o pomoc
Otóz od jakiegoś czasu dostaje zduplikowane emaile. Posiadam Outlook 2013 i dostawałam ciągle jeden raz po naście razy. Znalazłam Plik Pop3uidl.dbx i go naprawiłam i meile przestały przychodzić przez outlok ale jak sprawdzałąm na stronie to ciągle przychodzą zdublowane. W Outlooku mam podpiete dwa adresy: wp i onet. Dublujące się meile są z onetu. Pisałam już do pomocy na onecie i odpisali, że u nich wszystko ok że to wina antywirusa. Posiadam AVG Internet Security, Ochrona poczty wyłączona w celu sprawdzenia czy to AVG powoduje te problemy.Ale nadal to samo. Posiadam Windows 8
Proszę o pomoc