Witam. W takim oto przedmiocie zwanym pokrywką:
która ma służyć jako pokrywka do zbiornika na destylat (buduję maszynę do destylacji) umieścić dwie rzeczy. Jedna to termometr z sondą tego typu
http://allegro.pl/tp3001-cyfrowy-termometr-kuchenny-sonda-zywnosci-i4966085764.html
a drugi to wyjście na wąż silikonowy o średnicy 12mm. Dodam że oczywiście wszystko ma być szczelne bo destylator pracuje pod ciśnieniem. ma ktoś pomysł jak takie coś zrobić BEZ spawania - niestety nie umiem ? jakieś złącza hydrauliczne albo coś w ten deseń?
Za wszelkie pomoce będę bardzo wdzięczny.
która ma służyć jako pokrywka do zbiornika na destylat (buduję maszynę do destylacji) umieścić dwie rzeczy. Jedna to termometr z sondą tego typu
http://allegro.pl/tp3001-cyfrowy-termometr-kuchenny-sonda-zywnosci-i4966085764.html
a drugi to wyjście na wąż silikonowy o średnicy 12mm. Dodam że oczywiście wszystko ma być szczelne bo destylator pracuje pod ciśnieniem. ma ktoś pomysł jak takie coś zrobić BEZ spawania - niestety nie umiem ? jakieś złącza hydrauliczne albo coś w ten deseń?
Za wszelkie pomoce będę bardzo wdzięczny.