Po wymianie lcd brak obrazu, telefon reaguje - wszystko działa, ale obrazu nie wyświetla. Sprawdziłem już dwa wyświetlaczy i nic. Wiecie w czym może być problem?
Jeśli przed wymianą działał to nie będzie to wina softu. Jesli wyświetlacz jest sprawny to możliwości są dwe - spalona cewka (ale wtedy jest brak podświetlenia) lub uszkodzony układ graficzny - to też dość częsta przypadłość w tym modelu.
Po wymianie LCD w HTC One X użytkownik zauważył brak obrazu, mimo że telefon działa normalnie. Użytkownik sprawdził dwa wyświetlacze, jednak problem nadal występuje. W odpowiedziach zasugerowano, aby sprawdzić, czy na wyświetlaczu nie widać obrazu pod mocnym światłem, co może wskazywać na uszkodzenie cewki lub przetwornicy podświetlenia. Inna możliwość to brak taśmy kaptonowej, co może prowadzić do uszkodzenia cewki. Użytkownik oddał telefon do serwisu, gdzie zasugerowano, że problem może leżeć w uszkodzeniu wyświetlacza lub oprogramowania. Jednakże, jeśli przed wymianą wszystko działało, to problem nie powinien być związany z oprogramowaniem. Wskazano na możliwość uszkodzenia układu graficznego, co jest częstą przypadłością w tym modelu. Zasugerowano, że tańszym rozwiązaniem może być poszukiwanie sprawnej płyty głównej. Podsumowanie AI na podstawie dyskusji. Może zawierać błędy.