Mam problem nie wiem jak uruchomic komp pokładowy w Citroenie Berlingo 2004r 2.0 HDI tak aby pokazywał informacje na wyswietlaczu. Mam juz podlaczony duzy wyswietlacz, ktory pokazuje pewne dane np. malo paliwa, lub tez malo oleju, ice alert itp. ale nie pokazuje to co powinien tzn. zuzycie paliwa chwilowe i sr. itp. Brakuje przelacznika ale jak i gdzie podlaczyc. Jesli ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc.