Po załączeniu startuje przetwornica, wchodzi wysokie i po około 3-4 sekundach przechodzi spowrotem do stanu "standby", napięcia po stronie wtórnej wszystkie ok. , ramka pracuje, jeśli podciągniemy jasnością na trafopowielaczu i odpalimy kilka razy pod rząd na kineskopie widać tzw. "mleko" i ukośne linie powrotów przyczym na samej górze ekranu są znacznie zagęszczone, i po około 3sekundach od momentu załączenia procesor przerzuca go w stan "standby", co jeszcze można sprawdzić, czy zadziałało jakieś zabezpieczenie, czy jest sens podmieniać procesor bądź TDA8374 bo akurat dysponuje drugim identycznym egzemplarzem, bardzo prosze o pomoc. Dziękuję!