Witka.
Po włączeniu sieciowym wchodzi ładnie na standby- LED świeci.
Uruchomienie lokalne lub pilotem(LED przygasa) powoduje pracę WN, pojawia się na krótko raster i wyłącza się do czuwania po sekundach z jednym mignieciem leda.
Pomierzyłem wszystkie napięcia w trybie czuwania i pracy w zasilaczu i po LOT-cie - zgodne.Podmieniłem kondensator 2562 w gałęzi 8V za radą na 470 mikroF.
Z tego co w tym momencie wiem to gnojek procek odłącza TDA8139.(on/off).Coś wie czega ja jeszcze nie wiem ---cfaniak rąbany.
Kopię dalej, ale może ktoś ma wskazóweczkę na skrót.
HeJ
Po włączeniu sieciowym wchodzi ładnie na standby- LED świeci.
Uruchomienie lokalne lub pilotem(LED przygasa) powoduje pracę WN, pojawia się na krótko raster i wyłącza się do czuwania po sekundach z jednym mignieciem leda.
Pomierzyłem wszystkie napięcia w trybie czuwania i pracy w zasilaczu i po LOT-cie - zgodne.Podmieniłem kondensator 2562 w gałęzi 8V za radą na 470 mikroF.
Z tego co w tym momencie wiem to gnojek procek odłącza TDA8139.(on/off).Coś wie czega ja jeszcze nie wiem ---cfaniak rąbany.
Kopię dalej, ale może ktoś ma wskazóweczkę na skrót.
HeJ