Witam mam kilka matrixów diod typu COB. Nigdy nie miałem ich w rękach więc powoli ogarniam co trzeba zrobić żeby sobie działały. LEDy te działają na 12V i 900mA.
Z tego co mi internet podpowiedział jak podepnę do nich zasilanie to prąd leci bardzo wysoko, wiem że są specjalne sterowniki, które ograniczają natężenie prądu.
Na allegro znalazłem całe przetwornice że podłącza się zasilanie z gniazdka i daje na wy tyle ile trzeba. Ja mam zewnętrzny zasilacz i potrzebuje tego sterownika.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak coś takiego zbudować, albo gdzie kupić?
Szukałem na forum innych tematów tego typu lecz nie znalazłem.
Z tego co mi internet podpowiedział jak podepnę do nich zasilanie to prąd leci bardzo wysoko, wiem że są specjalne sterowniki, które ograniczają natężenie prądu.
Na allegro znalazłem całe przetwornice że podłącza się zasilanie z gniazdka i daje na wy tyle ile trzeba. Ja mam zewnętrzny zasilacz i potrzebuje tego sterownika.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak coś takiego zbudować, albo gdzie kupić?
Szukałem na forum innych tematów tego typu lecz nie znalazłem.