Witam
Otóż pralka zaczęła dziwnie pracować.Próbuje przekręcać beben lecz przestaje i próbuje przekręcic w drugą stronę, ale bez skutku.Złapie takie szarpnięcie to z trudem ruszy ale nie zawsze.
Na włączonej grzałce pracuje dość w miare normalnie.
W teście 5% pralka chodziła normalnie i po jakims czasie zaczął nabierać wody i w połowie bębna załączyła się pompka i wykazał błąd E04 przepełnienie i uszkodzony hydrostat.
Dziwna sprawa bo w normalnych programach z wodą jest wszystko ok, nabiera, wypompowuje.
Silnik sprawdzony, test uruchomił wirowanie do 1000 obr i było dobrze.
Triak wymieniony na 3 szt i bez skutku, zdarza sie ze pokazuje bład E21/E22.
Otóż pralka zaczęła dziwnie pracować.Próbuje przekręcać beben lecz przestaje i próbuje przekręcic w drugą stronę, ale bez skutku.Złapie takie szarpnięcie to z trudem ruszy ale nie zawsze.
Na włączonej grzałce pracuje dość w miare normalnie.
W teście 5% pralka chodziła normalnie i po jakims czasie zaczął nabierać wody i w połowie bębna załączyła się pompka i wykazał błąd E04 przepełnienie i uszkodzony hydrostat.
Dziwna sprawa bo w normalnych programach z wodą jest wszystko ok, nabiera, wypompowuje.
Silnik sprawdzony, test uruchomił wirowanie do 1000 obr i było dobrze.
Triak wymieniony na 3 szt i bez skutku, zdarza sie ze pokazuje bład E21/E22.