Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy w pakietach multiroom mogę mieć główny pakiet w innej lokalizacji?

19 May 2015 20:52 5010 9
 • [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Level 38  
  Zasada działania multiroomu Polsatu polega na okresowej aktywacji dekodera dodatkowego przy pomocy karty z dekodera głównego:
  cyfrowypolsat.pl wrote:
  Uwaga! Dekodery muszą być wykorzystywane w obrębie jednego gospodarstwa domowego - jest to warunek poprawnego funkcjonowania usługi.

  Okresowa aktywacja Usługi
  Dekodery dodatkowe z usługą Multiroom HD wymagają dokonania okresowej aktywacji za pomocą karty z dekodera podstawowego. Aby dokonać aktywacji, należy:

  a. wyjąć kartę z dekodera podstawowego,
  b. wyjąć kartę z dekodera dodatkowego,
  c. włożyć kartę z dekodera podstawowego do dekodera dodatkowego i poczekać, aż dekoder dodatkowy potwierdzi odblokowanie sygnału
  d. włożyć odpowiednią kartę do dekodera dodatkowego oraz do dekodera podstawowego.

  Każdy dekoder dodatkowy wymaga indywidualnej aktywacji.

  Użytkownik za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego jest informowany o terminie kolejnej aktywacji dekodera dodatkowego. W przypadku niedokonania aktywacji, dostęp do programów na dekoderach dodatkowych zostanie zablokowany. Czas następnej aktywacji dekoderów dodatkowych jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu.


  Uwaga! Można aktywować dekoder dodatkowy w dowolnym momencie - oczekiwanie na wyświetlenie komunikatów nie jest wymagane.
 • Level 12  
  Dodam do kolegi z doświadczeń praktycznych , czas działania karty w dekoderze dodatkowym jest różny i zależy losowo od zapytania o uprawnienia , jest to od 7 dni do 1,5 miesiąca . Wg. umowy można legalnie z niego korzystać w ramach jednego gospodarstwa domowego , odstępowanie karty z dekoderem osobom trzecim jest nielegalne.
 • User removed account  
 • User removed account  
 • Level 38  
  W nc+ nie żonglujesz. Obecnie dekodery wydawane do nowych umów ( wifi-premiumbox+, wifi-box+) w celu autoryzacji łączą się ze sobą przez wi-fi lub za pomocą skrętki. Więc sprzęt musisz mieć w niezbyt dużej odległości od siebie. Do niedawna można było w ramach multiroomu dostać niezależne dekodery z nieparowanymi kartami i wówczas mogłeś używać ich w dowolnym miejscu. Teraz nie ma już takiej możliwości.
 • User removed account