Witam, jak wskazuje temat mam problem z uruchomieniem filmów z pendriev'a.
Problem dotyczy tylko niektórych filmów przy których jest znaczek "kłódki", a konkretnie przy tytule. W informacjach jest napisane jedynie, że jest to "ochrona".
Filmy te mają taki sam format jak inne filmy, które mogę odtwarzać bez przeszkód (dla porównania - zdjęcia).
Zwracam się o pomoc, a jednocześnie zauważam, że szukałem rozwiązania na google'ach i nic nie znalazłem (może źle szukałem).
Za każdą próbę pomocy - Dziękuję.
Problem dotyczy tylko niektórych filmów przy których jest znaczek "kłódki", a konkretnie przy tytule. W informacjach jest napisane jedynie, że jest to "ochrona".
Filmy te mają taki sam format jak inne filmy, które mogę odtwarzać bez przeszkód (dla porównania - zdjęcia).
Zwracam się o pomoc, a jednocześnie zauważam, że szukałem rozwiązania na google'ach i nic nie znalazłem (może źle szukałem).
Za każdą próbę pomocy - Dziękuję.