Witam,
Chciałbym do raspberry podłączyć kamerkę USB i mieć podgląd obrazu z innego komputera poprzez Wi-Fi direct bez dodatkowego rutera czy switcha.
Poza obrazem chciałbym przesyłac dodatkowe dane które normalnie wysyłałbym przez UART.
Jakie narzędzia programowe do realizacji tego są potrzebne?
Czy to wszystko dałoby sie oprogramować za pomocą phytona?
Chciałbym do raspberry podłączyć kamerkę USB i mieć podgląd obrazu z innego komputera poprzez Wi-Fi direct bez dodatkowego rutera czy switcha.
Poza obrazem chciałbym przesyłac dodatkowe dane które normalnie wysyłałbym przez UART.
Jakie narzędzia programowe do realizacji tego są potrzebne?
Czy to wszystko dałoby sie oprogramować za pomocą phytona?