Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 610, nie działa głośnik od rozmów

03 Cze 2015 16:38 846 6
  • Poziom 8  
    Witam. Otóż w sobotę upadł mi telefon itd, zbiła się szybka i to dość ostro. Wczoraj wymieniłem szybkę, sprawdzam wszystko działa itd.Później dzwoni kumpel nic nie słyszę, dźwięk od rozmów mam 10/10. Dodam, że telefon upadał mi wiele razy, ale szybka zbiła się, dlatego że było to na żużlu gdzie było wiele większych kamyków. 2 głośnik od multimediów chodzi, podczas rozmowy jak na niego przełączę, też mogę rozmawiać i słyszeć co mówi 2 osoba. Jest możliwe, że w serwisie gdzie wymieniali mi szybkę, nie złożyli dobrze tego głośnika? I jakie mogą być jeszcze przyczyny i co robić? Odkręcić i zobaczyć jak to jest z tym głośniczkiem ?.
  • Poziom 8  
    Przełożenie głośnika, tzn?
  • Poziom 41  
    Ze starego ( zbitego ) do nowego.
  • Poziom 8  
    tino2003 napisał:
    Dali nowy korpus z dotykiem do którego powinien być przyklejony głośnik a tam go nie było, lub też jak wymieniali samą szybkę to im odpadł przez przypadek.

Raczej to 1. To jak będę szedł do nich(stary ekran pewnie już wyrzucony), powiedzieć po prostu, że nie dali nowego głośnika razem z dotykiem(tylko sama szybka/dotyk), tak ?

i drugie pytanie; jak będą chcieli jakieś dodatkowe $$ za to?
    i trzecie pytanie; potrafiłbym sam to wymienić jakby oni nie mieli i zamówiłbym sobie na allegro?
  • Poziom 28  
    PatrykW123 napisał:
    Raczej to 1. To jak będę szedł do nich(stary ekran pewnie już wyrzucony), powiedzieć po prostu, że nie dali nowego głośnika razem z dotykiem(tylko sama szybka/dotyk), tak ?
    Powiedz po prostu że po wymianie dotyku nie działa głośnik a wcześniej nie było problemów
    PatrykW123 napisał:
    i drugie pytanie; jak będą chcieli jakieś dodatkowe $$ za to?
    jeśli tak zrobią to znaczy że to partacze którzy nie potrafią przyznać się do błędu. Więcej nie odwiedzaj tego serwisu w takim przypadku.
    PatrykW123 napisał:
    i trzecie pytanie; potrafiłbym sam to wymienić jakby oni nie mieli i zamówiłbym sobie na allegro?
    Tak, wystarczy odkręcić i wyjąć korpus, później płytę główną po odłączeniu taśm od dotyku i LCD i włożyć głośnik na swoje miejsce.
    Możliwe też że założyli go po prostu odwrotnie i nie zauważyli. Ale to jak nie uwzględnią reklamacji to wtedy będziemy myśleć co dalej.