Witam. Otóż w sobotę upadł mi telefon itd, zbiła się szybka i to dość ostro. Wczoraj wymieniłem szybkę, sprawdzam wszystko działa itd.Później dzwoni kumpel nic nie słyszę, dźwięk od rozmów mam 10/10. Dodam, że telefon upadał mi wiele razy, ale szybka zbiła się, dlatego że było to na żużlu gdzie było wiele większych kamyków. 2 głośnik od multimediów chodzi, podczas rozmowy jak na niego przełączę, też mogę rozmawiać i słyszeć co mówi 2 osoba. Jest możliwe, że w serwisie gdzie wymieniali mi szybkę, nie złożyli dobrze tego głośnika? I jakie mogą być jeszcze przyczyny i co robić? Odkręcić i zobaczyć jak to jest z tym głośniczkiem ?.