logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia Lumia 610 - brak dźwięku w trybie normalnym, działa tylko głośnomówiący

brayanek7 24 Sie 2013 12:54 6159 4
REKLAMA
  • #1 12662428
    brayanek7
    Poziom 17  
    Posty: 427
    Pomógł: 5
    Ocena: 41
    Witam
    Mam telefon jak w opisie i nie słyszę rozmówcy.
    Jak wezmę na głośnomówiący to wszystko słychać ale jak przełączę s powrotem na tryb normalny to nic.
    Czy ktoś wie co może być uszkodzone?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 12662465
    brayanek7
    Poziom 17  
    Posty: 427
    Pomógł: 5
    Ocena: 41
    Głośniczek sprawny.
    Podmieniany był z drugiego modelu i to samo.
    Gdyby głośnik nie był sprawny to po przełączeniu na głośnomówiący nic by nie było słychać.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 12662684
    luki56
    Poziom 39  
    Posty: 6684
    Pomógł: 37
    Ocena: 44
    Głośniki masz dwa... Jeden do rozmów z przodu i drugi z tyłu.
  • #5 12662890
    brayanek7
    Poziom 17  
    Posty: 427
    Pomógł: 5
    Ocena: 41
    Po zakupie Dotyku z ramką nie przełożyłem głośniczka który był na samej górze(ledwo widoczny).
    Dzięki luki56.
    Twoja rada przyniosła oczekiwany efekt :))
    Pozdrawiam.
REKLAMA