Witam
Mam telefon jak w opisie i nie słyszę rozmówcy.
Jak wezmę na głośnomówiący to wszystko słychać ale jak przełączę s powrotem na tryb normalny to nic.
Czy ktoś wie co może być uszkodzone?
Mam telefon jak w opisie i nie słyszę rozmówcy.
Jak wezmę na głośnomówiący to wszystko słychać ale jak przełączę s powrotem na tryb normalny to nic.
Czy ktoś wie co może być uszkodzone?