Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dostępu do youtube - Nie mogę się zalogować

08 Cze 2015 08:11 2349 6
  • Poziom 8  
    Od jakiegoś czasu nie moge sie zalogować do konta youtube,a mianowicie wyskakuje mi taki napis:

Google accounts

Nie masz dostępu do tej usługi. Skontaktuj się z administratorem domeny, aby uzyskać dostęp.

Gdzie znajdę kontakt(mail) do administratora domeny? Z góry dzieki za odpowiedz
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czy jest możliwość byś zamieścił screena jak to wygląda podczas próby logowania?
  • Poziom 8  
    RADU23 napisał:
    Czy jest możliwość byś zamieścił screena jak to wygląda podczas próby logowania?

Wrzucilem screena tylko jak bedziesz ogladal to powieksz max zeby bylo widac bo to z painta robilem

gdzies w internecie wyczytalem ze to po prostu ban, ze mnie zbanowali na youtube, tylko nie wiem do kogo teraz w tej sprawie wyslac maila , do youtube czy google, bo jak sie loguje to wyskakuje jakis napis google accounts
  • Poziom 8  
    xoree napisał:

A jeśli chodzi o antyvir-a to mam AVG 2015, skanowałem niedawno, nawet programami od złośliwego oprogramowania i oczyściłem system z wirusów i złośliwego oprogramowania wiec wina chyba nie leży po tej stronie.
  • Poziom 8  
    korrus666 napisał:
    Zrzut ekranu to nwet jak używałeś Painta to mogłeś wyciąć tylko istotny fragment. A co do logowania to coś namieszałeś bo adminem chyba nie jesteś. Próbujesz logować się do admin.google.com.

Co ty piszesz, normalnie wchodzę na YouTube i mam ikonę zaloguj się (zaloguj się aby zobaczyć swoje kanały i rekomendacje) i gdy się loguję, to wyskakuje mi ten napis.

Dodano po 5 [minuty]:

Chyba o to chodzi: https://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail-pl/56m7JsPm6ms

Bo YouTube jest powiązany z Google, a ja mam konto na gazeta.pl, nie na Gmailu.

Dodano po 10 [minuty]:

Problem rozwiązany. Nie mozna sie logować na youtube przez gazeta.pl, tylko gmail, tak też zrobiłem i w koncu udalo sie zalogowac.