Witam!
Kończę już budowę lampy plazmowej i mam kilka pytań. Czy uzwojenie pierwotne transformator 230/12 mogę przylutować do wtyczki i bezpośrednio włożyć do kontaktu. W transformatorze wysokonapięciowym jedno wyprowadzenie mam poprowadzić do żarówki a drugie do przewodu neutralnego. Czy ten neutralny mogę połączyć z tym z transformatora 230/12 i także przylutować do tej samej wtyczki? Czekam na Wasze odpowiedzi.
Kończę już budowę lampy plazmowej i mam kilka pytań. Czy uzwojenie pierwotne transformator 230/12 mogę przylutować do wtyczki i bezpośrednio włożyć do kontaktu. W transformatorze wysokonapięciowym jedno wyprowadzenie mam poprowadzić do żarówki a drugie do przewodu neutralnego. Czy ten neutralny mogę połączyć z tym z transformatora 230/12 i także przylutować do tej samej wtyczki? Czekam na Wasze odpowiedzi.