Witam speców.
Chciałem zapytać jak sprawdzić odmę ewentualnie czy można wypiąć węża który idzie z odmy do rury przed turbo, zaślepić dziurę, a węża z odmy włożyć do jakiejś puszki. pytam bo nie mogę dostać odmy w żadnym sklepie a oryginał z serwisu trochę kosztuje a nie jestem pewny czy to jest to. objawy są takie iż po postoju przy odpalaniu kopci na biało (lekko wpada w niebieski, błękitny), i dosłownie chwile przerywa. Zależne od wcześniejszej jazdy im bardziej daje w kopyto tym większy efekt przy odpalaniu. Ostatnio wymieniałem egr i wykręcałem dolot do czyszczenia i co zobaczyłem? syf ale w oczy się rzuca olej w dolocie głowicy, włożyłem palec wyciągłem i można powiedzieć że aż kapło. im dalej wejścia powietrza, czyli im bardziej w lewo tym mniej oleju w dolotach a na ostatnim praktycznie wogóle. Widać na wejściu odmy do rury przed turbo olej. Ktoś wie jak to ugryźć ewentualnie jak sprawdzić czy są przedmuchy na zaworach?
Chciałem zapytać jak sprawdzić odmę ewentualnie czy można wypiąć węża który idzie z odmy do rury przed turbo, zaślepić dziurę, a węża z odmy włożyć do jakiejś puszki. pytam bo nie mogę dostać odmy w żadnym sklepie a oryginał z serwisu trochę kosztuje a nie jestem pewny czy to jest to. objawy są takie iż po postoju przy odpalaniu kopci na biało (lekko wpada w niebieski, błękitny), i dosłownie chwile przerywa. Zależne od wcześniejszej jazdy im bardziej daje w kopyto tym większy efekt przy odpalaniu. Ostatnio wymieniałem egr i wykręcałem dolot do czyszczenia i co zobaczyłem? syf ale w oczy się rzuca olej w dolocie głowicy, włożyłem palec wyciągłem i można powiedzieć że aż kapło. im dalej wejścia powietrza, czyli im bardziej w lewo tym mniej oleju w dolotach a na ostatnim praktycznie wogóle. Widać na wejściu odmy do rury przed turbo olej. Ktoś wie jak to ugryźć ewentualnie jak sprawdzić czy są przedmuchy na zaworach?