witam,kupiłem rower elektryczny 36v i po tygodniu przestał działać,myślałem ze to baterie ,bo sprzedajacy mówił ze niedługo trzeba bedzie wymienić,wiec kupiłem nowe i dalej to samo,moze wiecie co mi poszło?? mam tylko przycisk włącz i wyłącz przy kierownicy,przy silniku magnesy i czujnik który z nich odczytuje obroty ,jest on zamontowany do widełek,takie cos samo jest tez przy przedniej zębatce do której są przyklejone magnesy i z boku czujnik do odczytu,zdjęcia wklejam zeby było widac co i jak