Witam kupilem pare dni temu interfejs do vw/audi i chcialbym sie dowiedziec jaki on jest prawdopodobnie ma byc Interfejs diagnostyczny V.A.G. (OBD II)
z dwoma liniami K (KKL) we wtyku OBD2 ( we wtyczce obd 2 sa 4 bolce a na zdjeciu na aukcji bolcow bylo 8,mozliwe ze to zdjeci bylo tylko przykladowe i nie odzwierciedlalo w 100% tego towaru),moze da sie sprawdzic jakims programem ??
POZDRAWIAM
z dwoma liniami K (KKL) we wtyku OBD2 ( we wtyczce obd 2 sa 4 bolce a na zdjeciu na aukcji bolcow bylo 8,mozliwe ze to zdjeci bylo tylko przykladowe i nie odzwierciedlalo w 100% tego towaru),moze da sie sprawdzic jakims programem ??
POZDRAWIAM