Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak sprawdzić jaki to interfejs?

29 Maj 2005 10:48 5503 6
  • Poziom 12  
    Witam kupilem pare dni temu interfejs do vw/audi i chcialbym sie dowiedziec jaki on jest prawdopodobnie ma byc Interfejs diagnostyczny V.A.G. (OBD II)
    z dwoma liniami K (KKL) we wtyku OBD2 ( we wtyczce obd 2 sa 4 bolce a na zdjeciu na aukcji bolcow bylo 8,mozliwe ze to zdjeci bylo tylko przykladowe i nie odzwierciedlalo w 100% tego towaru),moze da sie sprawdzic jakims programem ??

POZDRAWIAM
  • Poziom 34  
    Do tego interfejsu musisz mieć program VAG.
  • Poziom 25  
    Wiesz kocham takich ludzi jak ty bo dzięki nim zarabiam. Kupi sobie interfejs pościąga programy i tuninguje auto albo cofa licznik a później przyjeżgza i Panie bo się zepsuło.

Chłopie auto to nie zabawka jak niemasz pojęcia co robisz to wyżuć ten interfejs do kosza albo połuż na półce i poczytaj troche o tym wszystkim.

POZDRAWIAM
  • Poziom 18  
    a ty gumiś_rzeszów to na czym pracujesz super eroscan co wszystko robi i jak ktoś wysypie pamięć to ją cudownie uleczycz
  • Poziom 12  
    interfejs jest mi potrzebny do 2 rzeczy do kasowania inspekcji i do sprawdzania bledow mam do niego programik vag musialem kupic interfejs dlatego ze kasowanie inspekcji kosztuje ok 50 zl pracuje w serwisie audi&vw i kiedys nie bylo problemu skasowac sobie inspekcje czy sprawdzic raz na jakis czsas autko po prostu bralo sie vasa 1551 i podlaczalo sie autko ale czasy sie zmienily teraz nawet swoim samochodem strach podjechac pod sewis bo szef jak to szef kaze placic za usluge (hala jest monitorowana) chodzi mi o to jek sprawdzic, jaki to interfejs?
  • Poziom 25  
    Nawet Euroscana nie mam

Ale nieważne inspekcje można skasować bez interfejsu. A interfejs typu VAG posiada cztery piny (wyprowadzenia) +,-,k,l i to wszystko a żeby sprawdzić jaki to fejs to trzeba go rozebrać, chociaż niewiem czy kkl nie powinien mieć echa bez zasilania ale nie jestem tego pewien.

POZDRAWIAM
  • Poziom 18  
    Gumiś_rzeszów ja chyba śnię sam nie wiesz co piszesz alba bujasz w obłokach ostatnio na poście przekomarzałeś się że Twój euroscan robi forda i to diesla bez problemów a teraz temu zaprzeczasz że go niemasz diagnozujesz samochody próbówką