Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Filtr powietrza, jonizator

Tremolo 30 May 2005 00:19 3823 5
    Tremolo
    Level 43  
    Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale opisze co dokładnie potrzebuje do mieszkania.

Chodzi o nawilżacz (nazywaja to niektórzy jonizatorem) z filtrem wodnym o nawiewie ciągłym. Który by ściągał z mieszkania drobiny kurzu.Powierzchnia czynna jakieś 20-30 m.kw.

Są teraz w Biedronkach sprzedawane jakieś takie fontanny z mgłą ale ja potrzebuje jakiegoś zamkniętego "odkurzacza".

W tym rynku się nie orientuje na Google wyskakują same nawilżaczo-inhalatory 'fontannowe' zbiedronki. Cena tego co chce kupić tak do 600złoty.
    Tremolo
    Level 43  
    Drugie raczej mnei nie zainteresuje. Pierwsze blisko ale dalej nie to czego potrzebuje... W sumie to coś czego szukam to nawilżacz... Wentylator, który przepuszcza powietrze przez wode... filtrując je.
    bogdan010203
    Level 1  
    Na rynku jest duży wybór oczyszczaczy powietrza gdzie srodkiem pochłaniajacym jest woda z zawartością firmowego detergętu( a, ceny od 600 w zwyż). Ale moim zdaniem stawiał bym na zakup przenośnego klimatyzatora, one też mają funkcje oczyszczania powietrza, jonizowania i oczywiscie chłodzenia
    aadamuss
    Level 20  
    Venta, polecam naprawde sprawdzony, dziala super. Pozdrawiam Adam
    Tremolo
    Level 43  
    A co do tego oczyszczacza powietrza to neistety ceny sa dużo wyzsze niż 600 złoty...

Ta Venta to na pewno coś takiego czego szukam. Mam małe mieszkanie, pełne różnego typu sprzętu elektronicznego; komputery, monitory które przyklejają do siebie kurz, oraz zwierząt, roślin, no i mam jednego palacza. Na podłodze są dywany, to wszystko się kumuluje i jak się wróci do niewietrzonego po długim czasie mieszkania to naprawde zapach jest nie za ciekawy. Powierzchnia pełna to około 30 metrów, odpada łazienka, przedpokuj i kuchnia mała bo mała ale pare metrów uszczknie... ale moze coś za 1200 złoty sie kupi.

Co do firmowego detergentu to moze się zrobi analizę i zrobi własną mieszaninę, na pewno tańszą, tu wychodzi jakieś 40 złoty za małą butelkę.