Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MSI Z87-G43 - Restartowanie przy uruchamianiu systemu/instalatora Windows

AviciiPL 02 Jul 2015 18:45 450 2
    AviciiPL
    Level 8  
    Witam.
    Mam problem:
    Przy uruchamianiu instalatora systemu lub samego systemu Windows komp się restartuje multum razy, ale po kilku/kilkunastu resetach niby sie odpali...
    Próbowałem instalować z różnych pendrive, płyt i efekt ten sam... (przy ekranie uruchamiania się to dzieje)...
    Inne podzespoły:
    i7 4770K
    16gb Kingston HyperX
    4gb GoodRam
    Palit gts450 (bez grafy jest raczej to samo) $$$$
    Hdd nie gra roli bo to samo sie dzieje jak odpalam instalatora z pendrive i resetuje...
    Był nawet zasilacz zmieniany i to samo... GoodRamy byly kupowane jako dodatkowe (myślałem że resety były przez uszkodzone ram, ale to nie było to)...
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    imgo
    Level 10  
    Próbowałeś resetować bios??
    AviciiPL
    Level 8  
    Kompletnie zresetowalem biosa i poskladalem kompa od nowa... Bios niestabilny, uszkodzone gniazdo nr 3... Oddam ja do serwisu gdyz jest na gwarancji, zarzadam zwrotu kasy gdyz to msi, albo wymiany na lepsza za doplata od asusa...
    Co do tej plyty: ani nie wiem, czy nie ma wiecej uszkodzen... Plyta wariowala juz po 3 miesiacach od zakup... Uzywane byly zasilacze renomowanych firm/marek: chieftec, seasonic