Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka kosiarka elektryczna do 400 m2 ?

Czarx_xC 09 Jul 2015 15:04 3042 3
    Czarx_xC
    Level 8  
    Witam,

Zepsuła mi się kosiarka elektryczna firmy NAC.
    Chcę kupić nową (najchętniej inną niż NAC, bo nie mam dobrych opini na temat tej firmy). Pytanie czy kupować zwykłą najtańszą z marketu czy dołożyć do jakiejś lepszej typu STIGA np. 34E lub 40E.

Mam do koszenia około 400 m. Koszę zazwyczaj raz na dwa tygodnie. Czasami częściej jak szybciej urośnie.

Proszę o porady.
    janszy3643
    Level 29  
    Większość nowych konstrukcji ma silnik szczotkowe, o wiele lepsze są kosiarki z silnikiem indukcyjnym.
    Czarx_xC
    Level 8  
    Proszę o podanie jakiś konkretnych modeli.
    elekrownik1
    Level 11  
    Czarx_xC wrote:
    Witam,

Zepsuła mi się kosiarka elektryczna firmy NAC.
    Chcę kupić nową (najchętniej inną niż NAC, bo nie mam dobrych opini na temat tej firmy). Pytanie czy kupować zwykłą najtańszą z marketu czy dołożyć do jakiejś lepszej typu STIGA np. 34E lub 40E.

Mam do koszenia około 400 m. Koszę zazwyczaj raz na dwa tygodnie. Czasami częściej jak szybciej urośnie.

Proszę o porady.

Zdecydowanie lepiej dołożyć i kupić coś markowego. Stiga będzie ok. Jak chcesz coś lepszego to szukaj kosiarek na silnikach Hondy, Kawasaki. Jak chcesz coś tańszego ale z Austrii i 3 letnią gwarancją, sprawdź ofertę AL-KO. Wiem że mają w ofercie silniki indukcyjne, np. model AL-KO 40 E który ma 1400W. Swego czasu był też model reklamowany jako lekka kosiarka dedykowana kobietom AL-KO Comfort 34 E lady; ona też miała indukcyjny silnik.