Witam
Mam Nc+ puszczony przez spliter Clone na 4 tunery Fergusona (2 x Ariva 250 i 1x Ariva 150 i1 FK-6900).
Wczoraj wieczorem pojawił się czarny obraz na wszystkich TV ,po próbach restartu i wkładaniu i wyjmowaniu kart ze splitera włożyłem oryginalną kartę NC+ do dekodera i dalej nic. Stąd wniosek że karta padła i trzeba iść ją wymienić.
Teraz pytanie - bo nie mam czasu żeby dokładnie i przegoglować temat - czy nowa karta będzie działać ze spliterem i tunerami ?
Mam Nc+ puszczony przez spliter Clone na 4 tunery Fergusona (2 x Ariva 250 i 1x Ariva 150 i1 FK-6900).
Wczoraj wieczorem pojawił się czarny obraz na wszystkich TV ,po próbach restartu i wkładaniu i wyjmowaniu kart ze splitera włożyłem oryginalną kartę NC+ do dekodera i dalej nic. Stąd wniosek że karta padła i trzeba iść ją wymienić.
Teraz pytanie - bo nie mam czasu żeby dokładnie i przegoglować temat - czy nowa karta będzie działać ze spliterem i tunerami ?