Kupiłem ostatnio dwa takie tunery z myślą o wykorzystaniu ich do podzielenia splitterem Cyfry+. Jednak obydwa mają ten sam feler. Co kilka minut (nie jest to jakiś stały okres) traci się obraz. Czasem wywali na niebiesko, ze serwis niedostępny. Na orginalnej karcie Cyfry! Facet z serwisu powiedział mi, żebym ściągnął najnowsze oprogramowanie do niego ze strony producenta. Tak też zrobiłem, ale po wgraniu tego nowego oprogramowania dalej jest to samo! Ma ktoś jakieś pomysły?