Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zalany Samsung Galaxy S3. Uszkodzony ekran

21 Lip 2015 14:30 2013 11
  • Poziom 25  
    Witam, przed chwilą pech chciał że zalałem swojego samsunga.... Wpadł mi na chwile do umywalki ale zanurzył się tylko minimalnie od razu go wyciągnałem i wyłączyłem. Wyjąłem baterie papierek tzw. znak wodny pod baterią w śodku telefonu nie zmienił koloru jest nie naruszony. Telefon mam z sieci Orange, jak myślicie przyjmą mi go na gwarancje? Telefon suszył się jakieś 2-3 godziny na słoncu wyciągnałem baterie ,karty, klape i "leżakował", teraz gdy włączma telefon , wszystko działa diody, przycisk główny , dotykowe przyciski podświetlania natomiast ekran zmienił barwe na coś od zielonego, i mryga czasem działą dotyk... co robić?
  • Poziom 29  
    Ekran padł raczej w wyniku uderzenie niż zalania.
    Tak czy siak reklamacja będzie zapewne odrzucona, ale spróbować trzeba.
  • Poziom 25  
    Darkdarkman napisał:
    Ekran padł raczej w wyniku uderzenie niż zalania.
    Tak czy siak reklamacja będzie zapewne odrzucona, ale spróbować trzeba.

Czy ekran nie obejmuje gwarancja jak padnie? BO niny mam doliczone co miesiąc do abonamentu ochronę wyświetlacza za 3 zł... nie wiem czy to coś daje?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    No jak masz ubezpieczenie to przeczytaj OWU i zgłoś, że telefon Ci upadł i ekran przestał działać.
    Oczywiście sensownie - czyli nie - "nie wiem jak to się stało", bo zjawiska paranormalne zazwyczaj nie są uznawane przez ubezpieczycieli.
  • Poziom 25  
    Więc tak. Poszedłem do salonu telefon wysłany na gwarancje no zobaczymy. Wydaje mi się ,że mimo wszystko może to być jaka wada konstrukcyjna, bo juz wczesniej mialem takie sytuacje ze przy szybszym zablokowaniu i odblokowaniu ekranu. Ekran przez kilka sekund moze 2-3 był różowy a potem juz działa elegancko. Ale dziś lekkie zanurzenie poskutkowała już uszkodzeniem. Śmieszne ze dotyk działa ekran jest czytelny z tym że zielony i od czasu do czasu latają paskixD. No dobra zobaczymy, jak dostane odpowiedź na temat telefonu to dam znać :D Dzięki za rady
  • Poziom 25  
    Telefon wrócił z naprawy gwarancyjnej [FIRMA REGENERSIS- nie polecam , tragiczny kontakt mają klienta gdzieś], nie został naprawiony a ponad to po "naprawie" wylał się ekran i wgl już nie działa :) Na szczęscie telefon jest ubezpieczony ochroną wyświetlacza w firmie ORANGE i zostanie wysłany do ubezpieczyciela, który przyjął zgłoszenie. Telefon zostanie naprawiony ,lub wymieniony na nowy :) Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Czemu mam się nie cieszyć xD?
  • Poziom 25  
    Aha ok, no zobaczymy. Napisze o wyniku sprawy :D
  • Poziom 25  
    Finał sprawy jest taki, że telefon został naprawiony w ramach ubezpieczenia. Jedynie musiałem zapłacić 59 zł jako wkład własny, to i tak lepiej niż proponowane wczesniej przez firme regenersis 550 zł za naprawę po gwarancyjną. Jak się okazało telefon na ubezpieczeniu również naprawiany był w tej firmie xD, także musieli biedacy zrobić to taniej :( :) Wymienione części to Moduł wyświetlacza LCD.