Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MK4 GOLF 4 - wiązki do kierownicy multifunkcyjnej schemat

misiumesiu 28 Lip 2015 17:54 1674 7
  • #1 28 Lip 2015 17:54
    misiumesiu
    Poziom 7  

siema. czy ma ktoś schemat jak wykonać te wiązki ? druga sprawa mam przekaznik a kierownice już założylem ale jest jeden problem strasznie słabo świeci o wiele mniej niż reszta a na zdjeciach wiedzialem ze powinna tak samo mocno swiecic.

0 7
  • #2 03 Sie 2015 21:23
    misiumesiu
    Poziom 7  

Pomoże mi ktoś przy tym montażu?
    Tym tematem się posiłkuje jest sporo napisane.. tylko mi to nie pasuje, bo mam przekaźnik 452 i auto z can. Ta kiera i ten przekaźnik były wyjęte z auta również bez can i działały.
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2499 ... -cd-rns-e/

0
  • #4 21 Sie 2015 18:17
    misiumesiu
    Poziom 7  

okej korzystałem z tej porady ale mam problemy:
    http://forum.vw-passat.pl/threads/104820-Mont...rownicy-multifunkcyjnej-passat-3BG-fotoporada

"Z żółtej wtyczki T5 idącej do taśmy airbagu demontujemy przewód idący na pole nr 3 (przewód sygnału dwutonowego koloru brązowo-żółtego– nie będzie on potrzebny)."
    u mnie jest on brązowo niebieski w pinie 3 o ile to on..

"9 - zrównoleglić z przewodem brązowo-żółtym idącym na pin 6 wtyczki S6 przekaźnika nr 53 dwutonowego sygnału dźwiękowego,"
    niestety mam 2 przekazniki 53.. nie wiem ktory jest od klaksonu .. zaden z nich nie ma pinu 6 pod spodem pisza piny 87 89 itp..

13 - pod bezpiecznik nr 10 (zasilanie dociągnąć z terminala 30) - złącza śrubowego pod listwą przekaźników,

jak zasilanie dociagnąć czyli do tego kabla ma isc jeszcze dodatkowy kabelek z tej śróbki co pisze 30 nad nia ?
    prosze o pomoc robie tylko pol roboty bo nie montuje tempomatu tylko samo radio ale i tak jak widzicie duzo nie wiem

Dodano po 39 [minuty]:

misiumesiu napisał:
    okej korzystałem z tej porady ale mam problemy:
    http://forum.vw-passat.pl/threads/104820-Mont...rownicy-multifunkcyjnej-passat-3BG-fotoporada

"Z żółtej wtyczki T5 idącej do taśmy airbagu demontujemy przewód idący na pole nr 3 (przewód sygnału dwutonowego koloru brązowo-żółtego– nie będzie on potrzebny)."
    u mnie jest on brązowo niebieski w pinie 3 o ile to on..

"9 - zrównoleglić z przewodem brązowo-żółtym idącym na pin 6 wtyczki S6 przekaźnika nr 53 dwutonowego sygnału dźwiękowego,"
    niestety mam 2 przekazniki 53.. nie wiem ktory jest od klaksonu .. zaden z nich nie ma pinu 6 pod spodem pisza piny 87 89 itp..

6 - pod zielony przewód lini diadnostycznej K idący do wtyczki OBDII
    u mnie do zlącza diagnostycznego nie idzie żaden zielony kabelek..

13 - pod bezpiecznik nr 10 (zasilanie dociągnąć z terminala 30) - złącza śrubowego pod listwą przekaźników,

jak zasilanie dociagnąć czyli do tego kabla ma isc jeszcze dodatkowy kabelek z tej śróbki co pisze 30 nad nia ?
    prosze o pomoc robie tylko pol roboty bo nie montuje sterowania tempomatem tylko samym radem ale i tak jak widzicie duzo nie wiem

0
  • #5 22 Sie 2015 20:17
    misiumesiu
    Poziom 7  

Pomocy! Wszystko inne juz wiem,ale trzeba podlaczyc do bezpiecznika nr 10 gdzie u mnie ida do niego dwa kabelki czerwono-brazowy ( chyba masa kolektywna ??) I zolto- czerwony do ktorego sie podpiac?

0
  • Pomocny post
    #6 22 Sie 2015 22:02
    coperfild
    Poziom 32  

Przecież w golfie masz całkiem inną rozpiskę bezpieczników, pod 10 engine menegment tam bym tego raczej nie wpychał. Masz jakieś pojęcie co robisz ?

1
  • #7 22 Sie 2015 22:51
    misiumesiu
    Poziom 7  

to blizniacze auta.. zgodnie z rozpiska w pasku tez jest tam silnik ale rozwiez kierownica wielofunkcyjna wiec moze w golfie jest tak samo... nie moge znalesc informacji gdzie w golfie jest bwzpiecznik od kierownicy ..

0
  • Pomocny post
    #8 22 Sie 2015 23:24
    coperfild
    Poziom 32  

Masz podłączyć tylko zasilanie przez bezpiecznik z zacisku 30, nie szukaj bezpiecznika jak nie miałeś tej opcji w aucie.

1