Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zanikająca iskra quad 110 loncin

10 Sie 2015 11:23 4125 5
  • Poziom 6  
    witam mam problem z iskrą w qudzie 110 loncin iskra jest na pare sekund i zaraz znika ,wymieniony został: moduł,iskrownik,cewka WN,instalacja elekryczna cała. jak jechałem jeszcze na starych czesciach to jechałem quadem i mi zgasł i nie było iskry zostały wymienione czesci wyzej opisane i iskra jest na pare sekund i znika.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sprawdziłeś stan połączeń? Wszystkie pewne? Sprawdziłeś stan podłączenia do masy? Może przewód, najprawdopodobniej zielony, gdzieś dalej się poluzował. Sprawdziłeś, czy modułu nie odłącza stacyjka lub inne zabezpieczenie? Tym razem przewód czarny z białą kreską. Bo jeśli wymieniłeś wszystko, a dalej są cyrki, to albo coś jest spaprane, albo to nie sprawa układu zapłonowego, albo pora zacząć wierzyć w złośliwe skrzaty.
  • Poziom 6  
    wszystkie przewody się dobrze trzymają i sory zapomiałem napisac ze to instalacja od 250 bashana
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bez różnicy, od czego instalacja. Zapłonowa jest prosta, że bardziej już nie można. I jeśli nic nie blokuje modułu, to albo luzy, albo któryś z podzespołów jest uszkodzony. Cudów nie ma.
  • Poziom 11  
    Wraz z wymianą iskrownika od bashana powinieneś przełożyć też koło zamachowe bo o ile pamiętam to jest różnica. A założyłeś na 8 czy 11 cewek?
  • Poziom 6  
    Stator jest na 2 cewki. Ale kable wszystkie pasują.