Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Samsung HT-E350 - Brak d德ieku z dekodera Cyfrowego Polsatu

borsuq7 12 Sie 2015 19:59 1356 10
  • #1 12 Sie 2015 19:59
    borsuq7
    Poziom 2  

Witam.
    Mam problem z prawid這wym pod陰czeniem kina domowego Samsung HT-E350 z Dekoderem Cyfrowego Polsatu HD5500s oraz telewizor Samsung Smart TV UE50H5500 50. Problem polega na tym, 瞠 nie mog ustawi d德i瘯u, aby d德i瘯 szed przez kino domowe. Nie mog przestawi d德i瘯u na kino. Pod陰czenie:
    Dekoder - HDMI - TV
    Kino domowe - HDMI - TV (HDMI ARC)

0 10
  • #2 12 Sie 2015 20:22
    intenso
    Poziom 38  

W陰cz w obu urz康zenia Anynet + a w tv ustaw wyj軼ie d德i瘯u jako Hdmi Arc, ustaw g這郾iki zewn皻rzne i powinno dzia豉. Kabel hdmi powinien by w wersji 1.4.

0
  • #3 12 Sie 2015 22:14
    borsuq7
    Poziom 2  

Kabel HDMI obs逝guje HDMI-CEC, nie wiem w jaki spos鏏 w陰czy w Kinie Domowym Anynet+. Funcka Anynet+ jest w陰czona w TV. Wyszukuj urz康zenie, znajduje DVD Theater, jednak p騧niej wyskakuje informacja 瞠 nie mo瞠 si po陰czy. Z tego co czyta貫m ten system Antynet+ powoduje zespolenie urz康ze i korzystanie z jednego pilota, tak? Do telewizora dosta貫m przed逝瘸cz podczerwieni dzi瘯i kt鏎emu mog utworzy pilot uniwersalny. Czy mam najpierw stworzy pilot uniwersalny i p騧niej spr鏏owa po陰czy urz康zenia przez TV w wyszukiwaniu Antynet+ czy jest jaki spos鏏 w陰czenia tej funkcji w Kinie Domowym?

0
  • #4 13 Sie 2015 05:32
    intenso
    Poziom 38  

Kabel w wersji 1.3 te obs逝guje Anynet + za to ARC ju nie.

0
  • #5 13 Sie 2015 06:04
    Polon_us
    Poziom 41  

borsuq7 napisa:
    czy jest jaki spos鏏 w陰czenia tej funkcji w Kinie Domowym?

W tym kinie - HT-350 - funkcja Anynet jest pod nazw HDMI-CEC.

Tak瞠 nale篡 w陰czy (w kinie) HDMI-CEC najprz鏚, a potem uaktywni funkcj "Audio Return Chanel" -> ustawi na "Automatycznie".

Powodzenia :_)

0
  • #6 13 Sie 2015 09:18
    borsuq7
    Poziom 2  

W Kinie Domowym - Kana zwr. audio jest ustawiony na "automatycznie", w telewizorze jest w陰czone Anynet+ a mimo wszystko, kiedy w TV wyszukuj urz康ze Anynet+ wyskakuje mi "DVD Theater". Wyskakuje "ㄠczenie z urz康zeniem Anynet+" i po chwili "Urz康zenie Anynet+ nie jest po陰czone".

0
  • #7 13 Sie 2015 11:38
    Polon_us
    Poziom 41  

Na miejscu kolegi u篡豚ym innego kabla HDMI. Aby ARC dzia豉這 musi on spe軟ia wymagania normy HDMI 1.4a lub wy窺zej. Tak jak ju to wspomnia kolega Intenso.

R闚nie mo積a wykona "reset" kina do ustawie fabrycznych.

0
  • #8 13 Sie 2015 20:34
    borsuq7
    Poziom 2  

Kabel jest HDMI 1.4 Zastanawiam si gdzie w menu Kina Domowego mo積a zrobi reset ustawie. Do ustawie mog wej嗆 jedynie w trybie "USB" i w ustawieniach nie mog znale潭 takiej opcji. Zastanawia貫m si tak瞠 nad wgraniem nowych sterownik闚, jednak s aktualne.

0
  • #9 13 Sie 2015 20:39
    intenso
    Poziom 38  

Od wgrania najnowszych wersji oprogramowania powiniene zacz望 od samego pocz徠ku.

0
  • #10 14 Sie 2015 07:52
    Polon_us
    Poziom 41  

intenso napisa:
    Kabel jest HDMI 1.4

Mimo wszystko, dobrze by這by przetestowa inny kabel. Du穎 problem闚 spowodowane jest uszkodzonymi kablami lub ich nisk jako軼i.
    Przy okazji, jakiej d逝go軼i jest ten kabel?
    borsuq7 napisa:
    w ustawieniach nie mog znale潭 takiej opcji.

Prosz przejrze instrukcj tego urz康zenia - str. 35
    borsuq7 napisa:
    Do ustawie mog wej嗆 jedynie w trybie "USB"

Na czas pr鏏 z ARC sugerowa豚ym od陰czenie urz康zenia USB z kina, o ile takowe jest pod陰czone.

0
  • #11 15 Lis 2015 18:41
    Kfatraciq
    Poziom 10  

Witam,

Borsuq7 uda這 Ci si rozwi您a problem?
    U mnie niemat identyczna sytuacja. Kino domowe Samsung HT-Z310. Telewizor ten sam -Samsung UE50H5500. Dekoder Cyfrowy Polsat HD5500s.
    Po陰czenia TV - HDMI - HD5500s oraz TV - HDMI - HT-Z310. Kable HDMI w standardzie 1.4
    U mnie r闚nie telewizor potrafi znale潭 urz康zenie Home Theater, lecz nie mo瞠 po陰czy.
    Komunikacja jaka jest, gdy zmieniaj帷 g這郾o嗆 pilotem od TV zmienia si ona na zestawie kina domowego na wy鈍ietlaczu. Brak jednak ca造 czas d德i瘯u.
    Mo瞠 to jednak z tym modelem TV jest jaki problem?

0