Cześć,
dzisiaj otrzymałem Stereo Bluetooth Headset (SBH70) i chciałem połączyć go z moim laptopem (Lenovo ideapad z510). Niestety nie udało mi się to, więc postanowiłem zaktualizować sterowniki bluetootha. Po ponownym uruchomieniu komputera okazało się, że ikona BT zniknęła z pasku narzędzi i nie mogę go znaleźć w ustawieniach. Nie rozumiem czemu Bluetooth zniknął oraz dlaczego urządzenie SBH70 nie zostaje odnalezione przez laptopa. Dodam, że urządzenie (SBH70) działa z Sony Xperia z3.
Pozdrawiam
dzisiaj otrzymałem Stereo Bluetooth Headset (SBH70) i chciałem połączyć go z moim laptopem (Lenovo ideapad z510). Niestety nie udało mi się to, więc postanowiłem zaktualizować sterowniki bluetootha. Po ponownym uruchomieniu komputera okazało się, że ikona BT zniknęła z pasku narzędzi i nie mogę go znaleźć w ustawieniach. Nie rozumiem czemu Bluetooth zniknął oraz dlaczego urządzenie SBH70 nie zostaje odnalezione przez laptopa. Dodam, że urządzenie (SBH70) działa z Sony Xperia z3.
Pozdrawiam