Chciałbym popróbować z SMD (obudowy SO, QFP i złącza, bez BGA). Jakiej średnicy powinna być igła, żeby dało się przeciskać pastę ze strzykawki? Będę działał bez żadnego dyspensera - fabryczna strzykawka z tłoczkiem.
Każda pasta ma podobną gęstość czy są różnice? Biorę pod uwagę Koki albo Microprint.
Jaka średnica? Widziałem od 0,2mm do 2mm. Duża niby lepsza, ale chyba spada precyzja dozowania i szybciej zaschnie, prawda? Ewentualnie zamiast średnicy, poproszę kolor obsadki (bo to chyba jest standaryzowane).
A w ogóle, to plastikowa czy metalowa? Jest jakaś różnica w użytkowaniu?
Z góry dzięki za poradę.
Każda pasta ma podobną gęstość czy są różnice? Biorę pod uwagę Koki albo Microprint.
Jaka średnica? Widziałem od 0,2mm do 2mm. Duża niby lepsza, ale chyba spada precyzja dozowania i szybciej zaschnie, prawda? Ewentualnie zamiast średnicy, poproszę kolor obsadki (bo to chyba jest standaryzowane).
A w ogóle, to plastikowa czy metalowa? Jest jakaś różnica w użytkowaniu?
Z góry dzięki za poradę.