Chciałbym pod łącznik schodowy podłączyć switch z pomiarem energii (PHILIO PAN04). Czy mógłbym prosić o łopaologiczną instrukcję co z czym i czy w ogóle jest to możliwe? Dziękuję
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam