Od pewnego czasu długo trzeba czekać aż zapali się jeden z czterech palników kuchenki gazowej mimo że gaz leci a iskrownik działa. Jak już odpali to plomien jest nieprawidłowy (bardzo wysoki). Odziwo po zamianie dekielków z innym palnikiem odpala bez problemu i płomień jest prawidlowy. Myje ten dekiel czyszcze i nic się nie zmienia. Co może być nie tak? Dekle wyglądają identycznie.