Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gaśnie piekarnik w kuchence gazowej amika

09 Wrz 2010 16:18 8226 5
  • Poziom 9  
    Witam jestem tu nowy mam problem z kuchenką gazową amica po włączeniu piekarnika (chodzi i zapala idealnie),ale po włączeniu palnika górnego na iskrownik natychmiast gaśnie piekarnik jak wcześniej zapalę zapałką górny palnik to ok-tylko gaśnie gdy przeskoczy iskra przy górnym palniku proszę o pomoc bo w czasie pieczenia nie można używać górnych palników.
  • Poziom 14  
    Jaki gaz jest używany?
  • Poziom 9  
    używam gaz ziemny
  • Poziom 12  
    możliwe że dysze są dostosowane do gazu z butli.. niekiedy niezbędna jest ich wymiana
  • Poziom 9  
    raczej to nie będzie ta przyczyna bo kuchenka ma już ponad 5 lat i przez parę lat zachowywała się poprawnie-nie jestem elektrykiem ale wydaje mi się że wpływ na gaśnięcie piekarnika ma chyba instalacja el. może się jakiś kabel odizolował i ma wpływ na pole el. magnet. które utrzymuje zawór w pozycji otwartej,bo dlaczego gaśnie w momencie przeskoku iskry w trakcie zapalania któregokolwiek palnika górnego
  • Poziom 9  
    gaśnie piekarnik w kuchence gazowej amika nie mogę rozszyfrować typu mojej kuchenki amica żebu dobrać termoparę gdzieś posiałem papiery z kupna

Dodano po 5 [godziny] 1 [minuty]:

może ktoś ma taką kuchenkę amica i wie jaki to typ chodzi o symbol lub jakiś numer żeby można było kupić do niej części-szukałem takiej w internecie ,na allegro i nie mogę trafić na taką samą za pomoc z góry dziękuję